Počas prvého sedenia sa bližšie pozrieme na Vašu situáciu. Položím Vám kľúčové otázky, prostredníctvom ktorých nájdete vlastné odpovede. Na ich základe zistíte, čo presne od života očakávate a čo by ste chceli dosiahnuť.

Na ďalších sedeniach postupne vypracujete plán a jednotlivé úlohy a taktiež spravíte kroky vedúce k dosiahnutiu cieľa. Z mojej strany dostanete silnú podporu, ktorá Vám pomôže dospieť k riešeniam. Rýchle napredovanie budete pociťovať počas každého stretnutia.

„Najlepšie na koučingovom sedení je, že všetko, čo sa naučíte bude VAŠE! Osvojené techniky a Vaša pripravenosť Vám dodajú pocit, že si vystačíte sami na prekonanie ďalších prekážok v budúcnosti!”

 

Rozhovory sú dôverné

Všetky rozhovory sú dôverné. Ako kouč, nikdy nesmiem pred nikým hovoriť o žiadnej časti sedenia, ani použiť akékoľvek informácie pre seba alebo pre iné osoby. Mlčanlivosť je súčasťou zmluvy s klientom.

 

Zodpovednosť bude na Vašej strane

Je dôležité, aby ste dokázali sám prevziať zodpovednosť za riešenie problému a za svoj rozvoj. Ako kouč Vám poskytnem dostatočnú podporu a s otázkami Vám pomôžem dospieť k riešeniam.

 

Štruktúru a priebeh sedenia nechajte na mňa

Priebeh rozhovoru nechajte na mňa a výrazne pozitívne zmeny pocítite ihneď po našom prvom sedení. Snažím sa dbať na to, aby moji klienti sa cítili bezpečne a preto dokážu v dôvernej atmosfére vytvoriť priestor pre svoje myšlienky, sny a vízie.

 

60 až 90 min

Sedenia zvyčajne trvajú 1 až 1,5 hodiny. Optimálne je dodržať si stanovaný čas, aby sa klient neunavil a dokázal vitálne pracovať na sebe. Sedenia sú podľa dohody naplánované raz týždenne alebo každý druhý týždeň.

 

Niektorí moji klienti uprednostňujú pohodlie domova, preto im ponúkam skype koučing. Pohodlná, účinná forma koučingu, ktorý šetrí Váš čas a je šitý na mieru. Nevýhoda je taká, že chýba osobný kontakt medzi mnou – koučom a mojim klientom. Záleží len na Vás akú variantu koučingu preferujete.

 

window

Mojou úlohou bude motivovať Vás ku konkrétnym krokom a dodať Vám energiu, ktorá vás posunie bližšie k cieľu. Keď ma oslovíte, dostanete poriadnu dávku motivácie a dozviete sa ako niečo nielen začať, ale i dokončiť a mať z toho radosť.

Chcem sa prihlásiť na koučing