Predstavujeme efektívnu príručku pre tých, ktorí sa zaujímajú o koučing

IMG-2715
Spoznajte výhody koučingu!

Uvažujete aj vy nad tým, že začnete pracovať ako kouč?
Chceli by ste mať vlastný koučingový biznis?
Zaujíma vás ako vám môže koučing pomôcť vo vašom osobnom, či pracovnom raste?

V tom prípade je tu práve pre vás efektívna príručka ZAČNI KOUČOVAŤ.

Obsahuje nielen základné informácie o profesii koučingu a o tom, ako pracuje profesionálny kouč, ale aj konkrétne techniky, ktoré sa dajú využiť v koučingovom procese s klientom a aj v rámci sebakoučovania.

Cena je 9 €
(40 stranová príručka vo formáte A5)

Mám záujem

 

Čo je koučing?

 

Koučing je určený každému, kto si uvedomuje, že pracovať na sebe je nevyhnutné pre dosiahnutie osobnej spokojnosti. Predstavuje jedinečný štýl premýšľania, ktorý rozvíja osobný potenciál, čím pomáha nájsť smer riešenia pri životných problémoch.

Kouč pomáha premeniť vedomosti človeka pomocou nadobudnutých skúseností na zručnosti, ktoré mu pomáhajú v práci, pri zlepšovaní výkonu práce, ale aj v osobnom živote.

Dnes je koučovanie dôležitou súčasťou rozvoja ľudských zdrojov a oblasť koučovania sa dynamicky rozvíja s úsilím organizácií zvyšovať výkon svojich pracovníkov.

 

koucing-kniha

 

Coach Training Academy s.r.o.

 

Tím Coach Training Academy so sídlom v centre Bratislavy vedie už niekoľko rokov workshopy, kurzy koučov pre učiteľov, trénerov, manažérov, odborníkov pracujúcich v pomáhajúcich profesiách a pre širokú verejnosť.

Aktívne šíri koučingové myslenie na rôznorodých konferenciách, podujatiach, otvorených tematických dňoch nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Popri sprevádzaní klientov si firma kladie dôraz na neustály osobnostný rozvoj a vzdelávanie v oblasti koučingu.

 

Mám záujem