obr

“Rengeteg mérgező gondolat kavargott fejemben…kételkedtem magamban, úgy éreztem nem vagyok túl jó a munkámban…..megfájdult tőle a fejem és beleszédültem. Szügségem volt átbeszélni, rendszerezni gondolataimat és újra érezni, hogy igenis jól csinálom azt, amit csinálok.
Megerősítést kerestem és meg is találtam.
A beszélgetés közben jöttem rá, hogy minden rendben van. Hogy mit érzek most? Nyugodt vagyok. Köszönöm.
Már most tudom, hogy újra jövök.”

Erika

IMG-20170908-WA0002

obr

„Hogy mit adott nekem a coaching? Egyfajta megkönnyebbülést. Kinyitotta a szememet, hogy nemcsak a rossz dolgok léteznek, hanem a jók is. Rájöttem új dolgokra, ami régebben meg se jelent a fejemben. Szeretek ide járni. Amikor jövök, van bennem olyanfajta „ Hú, mi lesz ma?!” Nagyon sokat ad nekem minden egyes ülés, felszabadulva megyek haza. Főleg nyugottságot adott nekem, ha magamra ránézek. Köszönöm.”

L. Péter

Coachingtime_Maria-FROHLICH-2

coachingtime_frohlich

obr

„Sokat jelentett nekem a coaching. A depresszió közelében voltam,nagyon rosszul éreztem magam. Rájöttem,hogy nem olyan nagy a problémám és hogy meg lehet oldani. Sokkal jobban érzem magam. Köszönöm.”

20160925_112652

Anonym

obr

visszajelzes_ugyfel

Attila

obr

feedback

Monika

obr

„Koučing vnímam ako efektívny prístup, keď hľadáte odpoveď na otázku: Ako ďalej? Mne osobne poskytol možnosť vidieť moje myšlienky z iného uhla.”

Dušan

obr

 

„Vďaka koučingu som si uzrejmila myšlienky týkajúce sa problému. Najviac mi pomohlo, že som identifikovala počiatočné kroky – plány.”

Eva

obr

 

„Spätná väzba: Konečne som vyslovila nahlas myšlienky a veci, ktoré som doteraz mala iba v mysli. Pochopila som, že musím urobiť všetky tieto veci na to, aby som mohla žiť plnohodnotný život.”

Aneta

obr

„The session with Maria helped me to understand my goal clearly and to make my steps to it more visible. Thank you Maria”

Anna, Ukraine

obr

 

„Určite veľa ľudí sa bojí ísť na coaching (hanbia sa). Pravdu povediac ja osobne tiež som tomu neverila že aplikáciou nejakých techník a metód sa dá na veci pozerať z úplne inèho hľadiska. Mariku som navštívila s problémami v partnerstve. Naučila ma komunikovať v partnerstve o problémoch – riešiť ich, preferovať veci ktoré sú podstatné, dôležité a všímať si v nich krásu, mať radosť z vecí, vytýčiť cieľ, usmievať sa a byť šťastná. Dnes môžem vyhlásiť že som ŠTASTNÁ,VYROVNANÁ ŽENA A MILUJEM SVOJ ŽIVOT TAKÝ AKÝ JE. Ďakujem jej za posedenia, som veľmi rada že som si vybrala túto cestu. Odporučujem každej a každému.”
Daniela

obr

 

„If anyone ever asks me how should be a ideal Coach I will describe Maria. She led trust and sympathy from the first meeting. She is person, who never judge you and is patient. I knew about coaching for a long time. However, as it turned out it was a completely different thing. Coaching helped me to open, express my feelings and emotions. And to find a way to solve the problem. After procedure I realized that my life will change. Thank you.”

Gvantsa, Georgia Tbilisi

obr

 

„Coachingové sedenia s Marikou mi pomohli nájsť si cestu k sebe samej. Začala som k nej chodiť, lebo som mala problémy vo vzťahu a nebola som spokojná zo sebou. Hľadala som vnútorný pokoj a cestu k šťastiu. Dnes už viem, že pomocou coachingu je to jednoduchšie ako plakať do vankúša alebo brať tabletky na ukľudnenie. Nastavili sme plán a začala som sa viac sledovať. Spolu s Marikou sme našli veľa riešení, ktoré mi pomohli. Veľké ďakujem.”

Dominika

obr

„V prvom rade sa chcem poďakovať, že som sa ocitla v spoločnosti krehkej, inšpiratívnej a múdrej Majky Fröhlich. Coaching je na pohľad veľmi príjemne vedenou debatou o hľadaní a riešení problému, či vytýčení cieľa . V skutočnosti, je to náročný proces, v ktorom je umenie nájsť a položiť tú najsprávnejšiu otázku … Pre mňa to znamenalo veľa. V mnohých praktikách, ktoré akosi intuitívne praktizujem, som sa uistila, že sú správne a môžem ich začať rozvíjať už na inej úrovni.”
Lenka

obr

„I have attended two coaching sessions with Marika. We set a goal in an area of my life that I want to achieve. The coaching session has empowered me in digging deep and newly discovering all the strengths that I have and which help me achieve this specific goal. With Marika s kind patience and playfulness I discovered things for myself and this process is very powerful. We did set small tasks and specific dates by when I accomplish and produce powerful results.
Also Marika and I created that we speak at the end of every month where she holds me accountable to what I said I would achieve and where I am responsible to take actions daily towards my dreams and where my actions are consistent with my word. The session with Marika has empowered me in living the life that I love. 🙂 ”

Anastasia

obr
„Som jej vďačná, že mi pomohla a aj keď som už celkom vyrovnaný človek, rada k nej chodím na udržiavanie mojej nálady, lebo si myslím že coaching nekončí len s riešením ale s pokračovaním už v začatom. Myslím si, že je to metóda pre každého , kto hľadá cestu k sebe, má problémy alebo nízke sebavedomie. Mne to pomohlo a môžem odporúčať.”

Zuzka

obr

„Jól érzem magam, nagyon feldobódtam és rájöttem, hogy többször kellene a részemröl ilyen beszélgetés. Nagyon megnyerö, kedves és aranyos hölgyet ismerhettem meg. Köszönöm.”

I. Gézáné

obr

„Koučing s Majkou mi pomohol vniesť uchopiteľnosť do situácie, ktorú som riešila a pomohol mi nastaviť si konkrétne kroky, ktoré v tom môžem podniknúť.”
Simona

obr

„Mária nagyon kedves és barátságos. Irányított kérdéseivel pár perc alatt átlátott a szitán és úgy dolgoztunk egyutt, hogy a beszélgetés végére meg tudtam fogalmazni célomat. Segített abban, hogy lépésrol lépésre induljak el és ne akarjak mindent egyszerre.”
Iza

obr

„Nagyon barátságos inspiráló személyiség, aki megmutatta, hogy tud a coach segíteni a célod elérésében. Várom, hogy kuldhessek neki mail arról, hogy elértem a célom.”
Gábor

obr

Kurzy o koučingu:


„Jeden z najlepších kurzov, ktorý som absolvovala. Páčil sa mi prístup lektoriek, náplň kurzu, atmosféra povzbudzovania. Veľmi dobre skombinovaná teória a prax. Celkovo mám výborný pocit a som vďačná za strávený čas. Môžem iba odporučiť.”
Monika Böhmerová, sales manager


„Kolegyne ma vybrali aby som Vám v mene všetkých zúčastnenych poďakoval. Je to pre mňa česť, keďže sám na sebe cítim zmeny a životný posun. Ja som osobne na každom stretnutí cítil, že sa nám nesnažíte odovzdať len teóriu a informácie, ale že do každého sedenia odovzdávate aj seba. Bolo cítiť vašu úrimnú podporu a snahu o naše napredovanie. Tento kurz sme si vyberali intuitívne, ponúk bolo veľa, ale musím dodať, že ste nám sadli nielen ako učitelia, ale aj ako ľudia.”
Marek R., programátor


„Som vám neskutočne vďačná za tento kurz slovami len ťažko opísať, čo všetko mi dal… ♥ Vynikajúci prístup Majky Fröhlichovej, ozaj si zaslúži veľkú pochvalu Bola som s ňou veľmi spokojná, taktiež z celým kurzom, kt. mi dal dosť veľa informácií, nových pohľadov a prístupov na vec… Takže ešte raz veľké Ďakujem za túto úžasnú skúsenosť, veľmi si to cením, ak by bolo viac takýchto kurzov, svet by bol múdrejší, šťastnejší, informovanejší a oveľa viac plnohodnotnejší …”
Nikoleta


„Celý kurz vnímam vysoko pozitívne. Profesionálny prístup, zrozumiteľná forma vedenia kurzu, koučka prístupná aktívnemu zapájaniu sa účastníkov kurzu k prednášaným okruhom. Prednášané okruhy neboli len v teoretickej rovine, ale v praktickom aplikovaní do navodených, modelových situácií. Ďakujem a tento kurz určite odporúčam.”
Adriana P.


„Naozaj prínosný kurz a výborná coachka. Spoznal som tu super ľudí a okrem toho kopec skúseností a nástrojov, ktoré nebudem váhať použiť! Ďakujem”
Radovan


„Ďakujem prednášajúcej koučke za informácie a atmosféru na kurze. Cítila som a výborne a zároveň verím, že budem môcť ďalej pokračovať v tejto oblasti a získané vedomosti uplatním v praxi. Prajem Vám všetko dobré.”
Monika


„Kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére, keďže koučka bola energetická, motivujúca, príjemná. V priebehu kurzu poskytovala hodnotný feedback najmä počas simulácie stretnutia s klientom. Som neskutočne vďačný za všetko. Ďakujem.”
M.M.


„Vrelo odporúčam každému absolvovať kurz koučingu alebo až sa nachádzate na rázcestí svojho života a neviete ako ďalej – skúste koučing. Z vlastnej skúsenosti viem, že to pomáha. Absolvovala som kurz koučingu a na základe toho som pochopila, že človek má všetko sám v sebe, len niekedy je to ťažké objaviť. Kouč vám na základe vhodných otázok pomôže to tajomstvo nájsť. Nevyrieši za vás váš problém ale podá vám tú správnu pomocnú “barličku”, ako pokračovať v živote tak, aby sa stal krajším.”
I. Stellerová, pedagóg